אודותנו

למה אנחנו כותבים על הפרטה חוזרת? כי יש מעט מאוד מקורות אמינים ולא משוחדים בנושא, ואנחנו רוצים לשנות את זה!

ההפרטה החוזרת היא נושא רחב ומסובך, הכולל הן היבטים משפטיים והן היסטוריים, חברתיים ואפילו דתיים. בנוסף, חסרות תקנות משפטיות מקיפות בתחום זה בפולין.

אנחנו שותפים של משרד עורכי הדין JGBS Biernat & Partners. בעבודתנו היומיומית, אנחנו עוסקים בעניינים הנוגעים להפרטה חוזרת ולהחזרת רכוש. אנחנו מסייעים ללקוחותינו בחיפוש מסמכים, אוספים משפחתיים שהולאמו, או בעניינים הקשורים לאזרחות.

אנחנו רוצים להבהיר לקוראים שלנו את תהליך ההפרטה החוזרת, להציע כיצד להתחיל לחפש מסמכים מלפני עשרות שנים, מה לעשות כדי להיות זכאים לפיצוי על הרכוש המולאם, ולהסביר מדוע הליכי ההפרטה החוזרת חשובים מנקודת המבט של איש פשוט, כמו גם של המדינה כולה.

לוקש קוסצקי-ליטווין (Łukasz Kossacki-Lytwyn), דוקטור למדעי הרוח בתחום ההיסטוריה, עו"ד ושותף במשרד עורכי הדין JGBS Biernat & Partners. הוא מתמחה במשפט מנהלי, הליכי ירושה חוצי גבולות ואחריות פלילית של חברי הנהלת החברה. בנוסף, הוא עוסק בסוגיות משפטיות על הגבול שבין המדע לתעשייה (פיתוח ומחקר).

פטריק רישבסקי (Patryk Ryszewski), עורך דין ושותף במשרד עורכי הדין JGBS Biernat & Partners. הוא מתמחה במשפט כלכלי ואזרחי במובן הרחב של המושג, כולל היבטי הנדל"ן. הוא מייעץ לחברות זרות והשתתף בפרויקטים רבים הקשורים למימון רכישת נדל"ן ובנייה.

אנחנו כותבים על ההפרטה החוזרת גם בכלי תקשורת:

Rzeczpospolita: "הגיע הזמן לסגור את הפרק הקשה בהיסטוריה – על הפרטה חוזרת ועל יחסים קשים בין פולנים ליהודים"

Inwestycje.pl: "סביב חוק ההפרטה החוזרת"

Infor.pl: "סביב חוק ההפרטה החוזרת"

PortalSamorządowy.pl: "עורכי דין: חוק ההפרטה החוזרת יוצר דור נוסף של מודרים"